MERCEDES - AROCS 1930 - 4x2
Bouwjaar: 2018
kraanwagen
Prijs: op aanvraag
Uw contactpersoon
Algemeen
| Model | FL |
| Aandrijving | 4x2 |
| 1e gebruik | 04-01-2016 |
| Chassisnummer | YV2T0X1A1FZ103645 |
| Kilometerstand | 236.800 km |
| ID | 16.645 |
| Omschrijving | kraanwagen |
| Kleur | wit |
Motor / Versnellingsbak
| PK | 255 pk |
| PTO | ja |
| Automaat | ja |
Wielbasis / Assen
| Aantal assen | 2 | |||||||||
0 mm 5900 mm | ||||||||||
| ||||||||||
Carrosserie / Opbouw
| Opbouw | open laadbak |
| Lengte opbouw (binnenmaten) | 6,10 m |
| Breedte opbouw (binnenmaten) | 2,48 m |
| Kraan | ja |
| Merk kraan | Effer |
| Type kraan | 175/4S + JIB 3S |
| Radiosturing | ja |
| Gewerkt uren kraan | 1283 |
| Bereik kraan | 2m81 - 5.000 kg |
| Totaal gewicht | 18.000 kg |
| Tarra | 11.650 kg |
| Laadvermogen | 6.350 kg |
Cabine
| Aantal zetels | 2 |
| Zonnescherm | ja |
| Zwaailichten | ja |
| Digitale tachograaf | ja |
Extra
| Gereedschapskoffer | ja |