MAN - TGS 26.440 - 6x2
Bouwjaar: 2017
containerwagen
Prijs: op aanvraag
Uw contactpersoon
Algemeen
| Type | 2645 |
| Model | Arocs |
| Aandrijving | 6x2 |
| 1e gebruik | 31-10-2016 |
| Chassisnummer | WDB96402010092957 |
| Kilometerstand | 450.770 km |
| ID | 16.957 |
| Omschrijving | containerwagen |
| Kleur | wit |
Motor / Versnellingsbak
| PK | 450 pk |
| Euro-norm | 6 |
| PTO | ja |
| Automaat | ja |
Wielbasis / Assen
| Sperdifferentieel | ja | ||||||||||||
| Aantal assen | 3 | ||||||||||||
0 mm 4800 mm 1350 mm | |||||||||||||
| |||||||||||||
Carrosserie / Opbouw
| Opbouw | containerhaaksysteem |
| Merk opbouw | MEILLER |
| Totaal gewicht | 26.000 kg |
| Tarra | 12.153 kg |
| Laadvermogen | 13.847 kg |
Cabine
| Radio | ja |
| Airco | ja |
| Electrische vensters | ja |
| Aantal zetels | 2 |
| Aantal bedden | 1 |
| Zonnescherm | ja |
| Spiegelverwarming | ja |
| Werklichten | ja |
| Digitale tachograaf | ja |
Extra
| Gereedschapskoffer | ja |
| Trekhaak | ja |
| Opmerkingen | 6x2/4 LIFT & STUURAS MOTOR PTO!! Achterkant haak tot op de rollen: +/- 6m00 + MANUEEL uitschuifbare bumper! |