MERCEDES - AROCS 2645 - 6x2
Bouwjaar: 2016
containerwagen
Prijs: op aanvraag
Uw contactpersoon
Algemeen
| Type | 26.440 |
| Model | TGS |
| Aandrijving | 6x2 |
| 1e gebruik | 03-01-2017 |
| Chassisnummer | WMA18SZZXGM712838 |
| Kilometerstand | 363.700 km |
| ID | 17.838 |
| Omschrijving | containerwagen |
| Kleur | wit |
Motor / Versnellingsbak
| PK | 440 pk |
| Euro-norm | 6 |
| PTO | ja |
| Automaat | ja |
Wielbasis / Assen
| Sperdifferentieel | ja | ||||||||||||
| Aantal assen | 3 | ||||||||||||
0 mm 4800 mm 1350 mm | |||||||||||||
| |||||||||||||
Carrosserie / Opbouw
| Opbouw | containerhaaksysteem |
| Kraan | ja |
| Merk kraan | Fassi |
| Type kraan | F155A.0.22 |
| Radiosturing | ja |
| Grijper | Voorzien voor grijper |
| Rotator | Voorzien voor rotator |
| Bereik kraan | 4m30 - 3.150 kg |
| Totaal gewicht | 26.000 kg |
| Tarra | 14.316 kg |
| Laadvermogen | 11.684 kg |
Cabine
| Radio | ja |
| Airco | ja |
| Electrische vensters | ja |
| Aantal zetels | 2 |
| Zwaailichten | ja |
| Digitale tachograaf | ja |
Extra
| Gereedschapskoffer | ja |
| Trekhaak | ja |
| Opmerkingen | 6x2/4 Lift & stuuras |